Zawody w Swoszowicach 1-3.06.2018

Zawody w Swoszowicach 1-3.06.2018

W dniach 1-3 czerwca zawodniczki naszego klubu brały udział w Zawodach Regionalnych i Towarzyskich skokach przez przeszkody w Swoszowicach. Piątek okazał się bardzo szczęśliwy dla Emilki Smykały, która pokonała bezbłędnie parkur 60cm i zajęła 7 miejsce w 80cm oraz dla Julki Maziarz, która w tym samym konkursie uplasowała się tuż za nią, na miejscu ósmym.

W sobotę czystym przejazdem w 70cm może pochwalić się Olga Drożdż i nasz kucyk Nil. Z kolei w mocno obstawionym konkursie 90cm z trafieniem w normę czasu (aż 76 koni!) 4 miejsce zajęła >Paula Suchan i Jaka Cudna, a piąte Julka Maziarz i Słowak. Jaka Cudna pokonała również parkur klasy L z jedną zrzutką.

Gratulacje należą się Julka Maziarz i Słowakowi za niedzielny debiut w konkursie 95cm oraz ładne przejazdy Nila w 60cm i Honora w 80cm dwufazowym. W tym samym konkursie bardzo dobry czas drugiej fazy zanotowała Kasia Szalacha i Jastarnia, ale niestety był to przejazd niezaliczany do wyników – szkoleniowy. W niedzielę w konkursach 95cm i 105cm startowała Justyna Sito na swoim Rektorze, która zadbała o transport naszych koni na zawody, a przez wszystkie trzy dni opiekę trenerską sprawowała niezastąpiona Dominika Stawowiak.

Serdecznie dziękujemy!